"סנטוריני לא מתאימה לי לפיד"- אמרה אף אינסטגרמרית אף פעם

IMG-2771

וכמו שכבר ניחשתם נכון כך גם אני, שנים שחלמתי להגיע לשם. אפשר לומר שהיותי פעילה כה רבות באינסטגרם גורם לי לא מעט לפנטזיות שלא תמיד ניתן להגשים. כבר שנים שאני עוקבת אחרי ידוענים והתמונות המסנוורות עיניים שלהם מהאי החלומי הזה.

סנטוריני לא מקום מומלץ לטיול עם תינוקות וילדים ובטח שלא עם עגלות. הבתים המעטרים את הצוקים והמדרגות הרבות מקשים על ההתניידות עם עגלות, ובכלל למה לבזבז יעד נחשק כזה ושקיעות כה מרהיבות אם לא לחופשה זוגית או לחופשת הרגעות? שלא תבינו שאני נגד חופשות משפחתיות להפך הוא הנכון, אולם סנטוריני אינה היעד הרצוי לחופשה כזו בעיניי לפחות.

לסנטוריני הגעתי די במקרה, למעשה 24 שעות לפני לא ידעתי בכלל שאגיע לשם ביום למחרת. חודש אוגוסט היה אחד העמוסים שלי אם לא הכי עמוס, הילדות שבחופש, הדרישות של הלקוחות ודברים שהצטברו להם משנה שלמה של תינוקת בת שנה ושמונה שאני מגדלת בבית. קצת אחרי חצות חזרתי מהמשרד כשבכניסה לרחוב שלי עייפה ורצוצה, תפס את עיניי שלט גדול – "סנטוריני במבצע רק 800 יורו" נזכרתי שבאותו בוקר ראיתי תמונה מנקרת עיניים של אינסטגרמרית מהממת על רקע של אחת הכיפות הכחולות שם בסנטוריני ותהיתי אם אי פעם אזכה להיות שם, הרי ביחס ליוון היעד נחשב ליקר מאד אם לא הטיסה אז המלונות השווים. בתור אמא שהכי מטפחת טיסות לחו"ל בגפה היעד הזה היה נראה לי מחוץ לתחום לטיסה בחטף.

SANTORINI
 

כשהתעוררתי בבוקר שלמחרת כבר שכחתי לגמרי מהתמונה שראיתי או מהשלט בכניסה לרחוב, כל כולי הייתי ממוקדת מטרה לעבור את היום הקרוב עם הבנות הכי בשלום שאפשר בעיקר עם עצמי, ואז קיבלתי הודעה מלקוחה סלאש היום כבר חברה אהובה במיוחד – את ספונטנית? תוך 24 שעות הייתי על מטוס כבר בדרך לסנטוריני לבדי, לא מאמינה שעזבתי הכל בתוך עומס, אפשר לומר שברחתי כל עוד נפשי בי:)

שום דבר לא הכין אותי למפגש האמיתי עם סנטוריני. בטח שלא הביקורים האחרים שלי ביוון, היופי של המקום היה בלתיי נתפס.

SANTORINI

התארחנו במלון בוטיק בשם MYST BOUTIQUE עליו אני ממליצה בחום רב. המלון ממוקם בOIA סנטוריני במיקום שקט אך לא מאד מרוחק, מה גם שזה לא ממש משנה מאחר ולמלון נהג פרטי שלקח אותנו לכל מקום שרצינו, במלון גינת ירק ומסעדת מישלן מפוארת.

SAINT HOTEL
SAINT HOTEL
SAINT HOTEL

רצה הגורל ובדיוק בזמן שהגענו לסנטוריני התארחו במקום אינסטה – בלוגרים מהעולם עם אלפי עוקבים, הסיבה לכך הייתה פתיחת המלון החדש על הקלדרה בשם SAINT HOTEL גם אנחנו למזלנו נשלחנו לשם. זה כבר היה חלום שהתגשם. חדרים צופים כולם לים עם בריכה פרטית ונוף היסטרי והאמת הרגשה ממכרת של חופש אינסופי גם לא לאמא עייפה ונטולת סטנדרטים כמוני.

SAINT HOTEL
SANTORINI VIEW
MYST
DANCING

אז לסיכום, מה עושה אימא עייפה בשלהי אוגוסט כשמציעים לה לטוס לסנטוריני זה קופצת לגמרי על ההזדמנות, אחר כך היא כבר מתמודדת עם ההשלכות, העומס יתר והפתרונות לילדים. מבחינתי מדובר על הזדמנות של פעם בחיים או לפחות בגלגול הזה כשאני אמא לילדות קטנות.

אם אהבת את הפוסט הזה את יותר ממוזמנת לשתף אותו בפייסבוק או לשלוח את הקישור לחברה אהובה.

ואני רק הערה קטנה…הזמן ללהזמנת כרטיסים לקיץ זה דווקא עכשיו בעונה הקרה.

ואל תשכחי להרשם לרשימת "החברות של אורי" ולקבל את העדכונים לפני כולם.

רוצה להיות חברה שלי? יש דברים שאני משתפת רק עם חברות

הפוקצ'ה הפרחונית ביותר

אם יש משהו שמספק לי ולבנות תעסוקה זה לאפות יחד. פעילות זו נעשתה בהשראת אורלי פיטל. אורלי פיטל המוכשרת היא קרמיקאית ויש לה צלחות פרחוניות

מיני מי? מיני בוגה!

באמצע החורף מחשבתי כבר נדדה ליולי אוגוסט. כשיש משהו שמטריד אותי או שאני פוחדת מפניו אני ממש מדמיינת אותו קורה! גם אם זה רחוק ממני

יש דברים שאני מספרת רק לחברות, רוצה להיות חברה שלי?